اطلاعات دوره
دوره آموزش WCF
مسیر آموزشی

دوره آموزش WCF

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حامد قنادی0
  • زمان:3 ساعت و 17 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش WCF دوره آموزش WCF به همراه پروژه عملی  WCF یا Windows Communication Foundation چیست؟ WCF کوته‌نوشت Windows Communication Foundation ابزار توسعه‌ی نرم‌افزار برای توسعه و استقرار سرویس‌ها بر روی ویندوز است. این چارچوب به شما امکان می‌دهد تا هر سرویسی را در هر سیستم عاملی میزبانی کنید. WCF که نخستین بار به عنوان بخشی از .Net 3.5 معرفی شد؛ امکانات کاربردی زیادی برای توسعه‌ی سرویس‌ها مانند میزبانی (hosting)، مدیریت نمونه‌ی سرویس‌ها، تماس‌های ناهمزمان، قابلیت اطمینان، مدیریت تراکنش‌ها، تماس‌های در صف منفصل و امنیت ارائه داد.انتشار دوم WCF (به عنوان بخشی از .Net 3.5) ابزارها و گزینه‌های ارتباطی جدیدتری را ارائه داد و نسخه سوم (به عنوان بخشی از .Net 4) شامل تغییرات پیکربندی، چند افزونه و ویژگی‌های جدید کشف و روترها بود. با انتشار چهارم WCF (به عنوان بخشی از .Net 4.5)، چندین ویژگی ساده و bindingهای اضافی، از جمله پیوندهای UDP و WebSocket  ارائه شده است.با استفاده از WCF می‌توان، داده‌ها را به صورت پیام‌هایی از یک درگاه سرویس به درگاهی دیگر ارسال کرد. یک درگاه سرویس (service endpoint) می‌تواند بخشی از سرویس همیشه در دسترسی باشد که توسط IIS، میزبانی می‌شود، یا می‌تواند سرویسی باشد که توسط یک برنامه میزبانی می‌شود. یک درگاه می‌تواند client یک سرویس باشد که داده‌ها را از درگاه سرویس درخواست (request) می‌کند. پیام‌ها می‌توانند به سادگی یک کاراکتر واحد یا یک واژه باشد که به صورت XML ارسال شده است، یا به پیچیدگی یک رشته از داده‌های باینری. این دوره به اتمام رسیده است .
دوره دوره آموزش WCF دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 17 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حامد قنادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش WCF را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی