اطلاعات دوره
آموزش میناکاری روی سفال – به زبان ساده
مسیر آموزشی

آموزش میناکاری روی سفال – به زبان ساده

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:پروین هوشیاری0
  • زمان:2 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هنر میناکاری یکی از هنر‌های اصیل ایرانی است و می‌‌توان آن را یکی از خلاقیت‌‌های بشر دانست که قدمتی دیرینه دارد. از ویژگی‌های این هنر می‌توان به ارزان بودن، در دسترس بودن ابزار و وسایل، امکان اجرای آن در کارگاه‌‌های خانگی، سرمایه اولیه کم، وجود متریال مورد نیاز داخل کشور و همچنین حمایت‌های سازمان صنایع دستی به عنوان اشتغال خانگی اشاره کرد. هدف از این آموزش، یادگیری هنر اصیل ایرانی و ترویج آن است. به‌کارگیری آن در اشتغال‌زایی تاثیر بسزایی دارد. با یادگیری این آموزش می‌توان به احیا و نشر هنر ایرانی کمک نمود. تلفیق هنر باستانی با ایده‌‌های نو و تازه، تحول فراوانی در عرصه هنر مینا ایجاد نموده است.
دوره آموزش میناکاری روی سفال – به زبان ساده دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط پروین هوشیاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش میناکاری روی سفال – به زبان ساده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های صنایع دستی سراسر اینترنت را در صفحه صنایع دستی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی