اطلاعات دوره
آموزش طراحی نمودارهای اینفوگرافیکی در افترافکت
مسیر آموزشی

آموزش طراحی نمودارهای اینفوگرافیکی در افترافکت

200,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9/5
وضعیت قیمت: 200,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش طراحی نمودارهای اینفوگرافیکی در افترافکت یکی از بهترین راه های ارائه اطلاعات استفاده از اینفوگرافیک هست.اینفوگرافیک تکنیکی هست که با ترکیب گرافیک و اطلاعات به ارائه اطلاعات به صورت دیداری می پردازد.در بین محتوای اینفوگرافیک، نمودار های اینفوگرافیکی از اهمیت بالایی برخوردار هستند.بخصوص اگر این نمودار ها متحرک باشند (موشن اینفوگرافیک)در این دوره شما با استفاده از نرم افزار قدرتمند افترافکت یاد میگیرید که چگونه انواع نمودار های اینفوگرافیکی را برای پروژه ای خود طراحی کنید. این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و تمامی مباحث پایه ابتدا گفته می شود.پیش نیاز: ندارد
دوره آموزش طراحی نمودارهای اینفوگرافیکی در افترافکت دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ابراهیم تاتاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 200,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی نمودارهای اینفوگرافیکی در افترافکت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد یوسفی

سلام و عرض ادب میتونیم تو وب هم ازش استفاده کنیم

ابراهیم تاتاری (مدرس)

سلام میتونین خروجی mp4 یا gif بگیرین و استفاده کنین اما کل فرآیند طراحی و ایجاد داخل افترافکت هست

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی