اطلاعات دوره
آموزش فتوشاپ ( PhotoShop )
مسیر آموزشی

آموزش فتوشاپ ( PhotoShop )

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:علی محقی0
  • زمان:12 ساعت و 8 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش فتوشاپ ( PhotoShop )آموزش رایگان Photoshop از مقدماتی تا پیشرفته در این دوره به صورت کامل با نرم افزار فتوشاپ آشنا خواهید شداین دوره پیش نیاز تمامی دوره های حرفه ای هستش که در آینده میخواهید اونارو ببینید.با توجه به نیاز روز افزون جامعه گرافیک کاران تصمیم بر این گرفتیم این نرم افزار را به صورت تخصصی به شما دانشجویان عزیز به صورت کاملا رایگان آموزش بدهیم.در داخل این دوره ما به دنبال یادگیری و افزایش 4 قسمت هستیم که عبارتند از:توان کار با فتوشاپخلاقیتسرعتدقتبه همین خاطر با سرفصل های ذیل همراهتون هستیم.1- فصل اول: آموزش کار به صورت مبتدی با فتوشاپ (توان کار با فتوشاپ)2- فصل اول - بخش دوم: آموزش کار به صورت متوسطه با فتوشاپ (توان کار با فتوشاپ)3- فصل سوم: آموزش طراحی بنر های دیجیتالی (مانند بنر های تاپلرنی) (توان کار با فتوشاپ - خلاقیت)4- فصل چهارم: آموزش طراحی رابط کاربری وب و اپلیکشن (مانند سایت تاپلرن) (توان کار فتوشاپ - خلاقیت)5- آموزش اجرای لوگو (توان کار با فتوشاپ - دقت - سرعت)6- آموزش روتوش (توان کار با فتوشاپ - خلاقیت - دقت)7- آموزش فوتومونتاژ (توان کار با فتوشاپ - خلاقیت)8- جعل اسناد (توان کار با فتوشاپ - دقت)  
دوره آموزش فتوشاپ ( PhotoShop ) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی محقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فتوشاپ ( PhotoShop ) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ayfatemehh

استاد محقی خیلی شیوا توضیح می دن

علی محقی (مدرس)

سلام خدمت شما دوست عزیز خوشحالم از اینکه این آموزش براتون مفید بوده موفق باشید

p.moien1388

برای این دوره حداقل ورژن فتوشاپ باید چند باشه؟

علی محقی (مدرس)

سلام خدمت شما دوست گرامی ورژن ۲۰۱۹ آموزش داده شده شما میتوانید با تمامی ورژن ها کار بکنید موفق باشید

محمدد-مهدی-لسانی

دوره فوق العاده خوب و مناسبی بود تمام موارد از ابتدا و کامل همراه با مثال توضیح داده شد تسلط و فراموش نکردن نکات جزئی ، خلاقیت برای تدریس و همه چیز عالی بود اینکه ابزار ها ومثال ها هرکدوم توی یک پارت جدا تدریس میشد برام جالب بود ، اینجوری دسترسی و مرورشون خیلی ساده تر میشه از شما بخاطر این دوره خیلی خیلی سپاسگذارم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی