اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار Adobe illustrator
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار Adobe illustrator

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش نرم افزار Adobe illustrator آموزش یکی از معروف ترین و کاربردی ترین نرم افزار های شرکت    Adobe به نام ایلوستریتور. که از این نرم افزار می توان به عنوان طراحی لوگو،طراحی واسط کاربری ui ،نقشه کشی و... استفاده کرد.که در این دوره تمام مطالب فوق به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.شما پس از گزراندن این دوره مطالب مقدماتی را فرا گرفته اید به غیر از این مقداری هم از نرم افزار فوتو شاپ رو یاد خواهید گرفت.مادر این دوره،طراحی لوگوی های بعضی از شرکت ها را طراحی خواهیم کرد مثلا:لوگوی اینستاگرام،لوگوی تلگرام،لوگوی وب سایت تاپلرن و... درضمن ما دراین دوره طراحی واسط کاربری ui رو هم خواهیم داشت. مثلا ما صفحه اول وب سایت تاپ لرن رو در  نرم افزار ایلوستریتور طراحی خواهیم کرد. در این دوره به صورت کاملا جزئی نقشه کشی هم درس داده میشود (چون از نرم افزار اتوکد قدر تمند وارد این عرصه شده است.)مواردی که در این دوره آموزش داده می شود:1.  طراحی آیکون2.  طراحی شمسه3.  طراحی لوگو4.  طراحی ui5.  نقشه کشی6.  ...
دوره آموزش نرم افزار Adobe illustrator دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امیرحسین سفیدگر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار Adobe illustrator را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

sima.3

بدتر از این نمیشد . با الفاظ <اومدیمو گند زدیم و تلفظ های غلط کلمات> واقعا بعیده از تاپ لرن بدون بازنگری محتوا انتشار میده .

amir.n.g

سلام. استاد میشه اسم اهنگ قسمت 23 رو بگید. ممنون از دوره عالیتون.

امیرحسین سفیدگر (مدرس)

سلام دوست عزیز از زاهنگ های آماده نرم افزار کمتازیا استفاده کردم

زهرا صابری

سلالم نسخه 2021 این برنامه چقدر با 2020 فرق داره؟

شروین شهابی

عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی