اطلاعات دوره
آموزش طراحی وب مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی وب مقدماتی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:امید پیشکار0
  • زمان:13 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش طراحی وب مقدماتی در این دوره با توجه به این که تمامی دانش آموختگان عزیز بعد از فراگیری کد ها و قوانین ایجاد صفحات استاتیک سایت آشنا شده اند، طبیعتا الزام است در قالب پروژه های واقعی با کد ها دست و پنجه نرم کنند و بدانند در چه زمانی الزام است چه کدی را قرار دهند. در سری دوره های وب دیزاینر از ساده ترین پروژه ها تا سخت ترین پروژه های طراحی وب را انجام خواهیم داد. در انتهای این دوره نیز یک پروژه تمرینی به شما واگذار خواهد شد که باید با توجه به دانشی که در طی دوره کسب کرده اید آن را طراحی کنید. همینطور شما از طریق پرسش و پاسخ دوره با بنده در ارتباط هستید و اگر در طراحی قالب تمرینی با چالشی مواجه شدید به کمک یکدیگر آن را حل خواهیم کرد. پیش نیاز: پیش نیاز های این دوره html و css و flexbox هستند که آموزش های سه دوره در سایت تاپ لرن وجود دارد.آموزش رایگان HTML و CSSآموزش FlexBox
دوره آموزش طراحی وب مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امید پیشکار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی وب مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

erfan-mirzaei

با سلام و احترام من الان جلسه پنجم رو مشاهده کردم،. واقعا خیلی گنگ توضیح میدین و آدم گیج میشه. و چرا از flex box استفاده نکردینو نمیدونم!؟

Danial Dehdari

استاد داخل این دوره پنل ادمین هام طراحی کردین

امید پیشکار (مدرس)

سلام ویدیو معرفی پروژه های دوره رو گفتم که خدمتتون. ولی به صورت کلی نه. انشالا در بروزرسانی ها قرار میدم.

پرنیان ملکیان

عالی بود. کلی نکته داشت مرسی.

امید پیشکار (مدرس)

با سلام ، خوشحالم واستون مفید بوده... امیدوارم در ادامه مسیر با قدرت و انگیزه زیاد پیشرفت کنین...

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی