اطلاعات دوره
آموزش ساخت فروشگاه حرفه ای با Angular 9
مسیر آموزشی

آموزش ساخت فروشگاه حرفه ای با Angular 9

180,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 180,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد اردوخانی0
  • زمان:50 ساعت و 7 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت فروشگاه حرفه ای با Angular 9امروزه فریم ورک انگولار ( Angular ) به یکی از ابزارهای بزرگ و قدرتمند برای طراحی و توسعه ی Single Page Application ها تبدیل شده است.با توجه به معماری MVC مورد استفاده در آن ، برنامه نویسان زیادی به سمت این فریم ورک گرایش پیدا کرده اند و با دقت کردن به نیازهای بازار کار فعلی میتوانید از اهمیت یادگیری آن مطلع شوید.معمولا یادگیری یک ابزار با پیاده سازی آن در پروژه های بزرگ متفاوت می باشد، برای همین تصمیم گرفتیم با پیاده سازی یک فروشگاه الکترونیک حرفه ای ، شما را در امر ورود به بازار کار حرفه ای یاری کنیم.برای استفاده از این دوره ، دوستان باید با HTML ، CSS ، JavaSctript ، TypeScriptو Angular آشنایی داشته باشندبرای پیاده سازی پروژه عملی ، از نسخه آخر تمامی ابزارها استفاده خواهد شدموفق باشید Jپیشنیاز دوره : آموزش Angular  از مبتدی تا پیشرفته
دوره آموزش ساخت فروشگاه حرفه ای با Angular 9 دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 50 ساعت و 7 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد اردوخانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 180,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت فروشگاه حرفه ای با Angular 9 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی