اطلاعات دوره
دوره آموزش ECMA Script
مسیر آموزشی

دوره آموزش ECMA Script

75,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7
وضعیت قیمت: 75,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:یونس قربانی5
  • زمان:6 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش ECMA Script دوره آموزش اکما اسکریپت ( ECMA Script ) مقدماتی تا پیشرفتهآمورش ES6 , ES7 , ES8 اگر با جاوااسکریپت کار کرده باشید حتما در مورد ES6 شنیدید،ECMAScript یا ES2015. اگر در موردش چیزی به گوشتون نخورده و هنوز جایی از ذهنتون رو مشغول کرده که تفاوت بین ECMAScript و جاوا اسکریپت چی هست باید بگم کهفقط یک بروزرسانی هست که در سال 2015 اتفاق افتاد با توجه به تاریخ خود جاوااسکریپت که در سال 1995 ساخته و ارائه شد هیچ بروزرسانی از سال 2000 تا 2008 و حتی از 2008 تا 2015 که بالاخره ECMAScript 2015 ارائه شد که تاثیر خیلی بزرگی روی جاوااسکریپت گذاشت که مدرن، کوچکتر بود اما مهمترین تغییرات در ES7(2016) و ES8(2017) اتفاق افتاد. و من در این دوره شمارو در مسیر جاوااسکریپت هدایت خواهم کرد تا با تمامی تغییرات و نکات مهمی که اتفاق افتاده آشناتون کنم.دیگه وقت بروز شدن هست چه چیزی یاد خواهید گرفت:آشنایی با ECMAScript و Syntaxهای جدیداستفاده از متدهای جدید و مقادیر جدیدی که در جاوا اسکریپت مدرن در دسترس هستآشنایی با تفاوت های ورژن قدیم و جدیدپیشنیازها:باید در استفاده از جاوااسکریپت راحت باشید (آشنایی با جاوااسکریپت) 
دوره دوره آموزش ECMA Script دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط یونس قربانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 75,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش ECMA Script را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی