اطلاعات دوره
دوره نکات حرفه ایی جاوا اسکریپت
مسیر آموزشی

دوره نکات حرفه ایی جاوا اسکریپت

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:یونس قربانی5
  • زمان:1 ساعت و 31 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره نکات حرفه ایی جاوا اسکریپت جاوا اسکریپت یکی از مهم‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی امروزه محسوب می‌شود.امروزه جاوا اسکریپت نه تنها در frond-end بلکه برای ساخت منطق سمت سرور back-end بسیار استفاده میشود و اگر در شرکتی استخدام شوید خواهید دید که بسیار از جاوااسکریپت استفاده میکنند . پس این یک الزام هست که بتونید بر این زبان پر استفاده مسلط بشید، اما فرقی بین تسلط و پیاده سازی منطق کدها هست که هدف ما در این دوره آموزش کدنویسی حرفه ایی ، تمیز و خوانا تر هست تا بتوانید بهترین استفاده را با کدهایی کمتر و خواناتر از این زبان پر استفاده ببرید. پپیشنیاز این دوره آشنایی با جاواسکریپت میباشد اگر آشنایی ندارید پیشنهاد میکنیم ابتدا آموزش رایگان JavaScript  را ببینید . 
دوره دوره نکات حرفه ایی جاوا اسکریپت دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط یونس قربانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره نکات حرفه ایی جاوا اسکریپت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Java سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Java در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

j_mehdi

سلام..وقت بخیر.. واقعا از شما سپاسگزارم...خیلی نکات خوبی بودن...

mohammad nematollahi

سلام استاد ممنون از دوره ی رایگانتون استاد بعد این دوره ی میتونم ری اکت رو شروع کنیم ؟؟

یونس قربانی (مدرس)

سلام دوست من نخیر این دوره صرفا آشنایی با برخی نکات خوب هست باید با جاوااسکریپت راحت باشید

تا یماز

برای بهترین تدریس برای این دلسوزیت .... خیلی ممنون .

jalal malekpour

تشکر از مطالب روان و عالی شما

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی