اطلاعات دوره
آموزش رایگان Sass
مسیر آموزشی

آموزش رایگان Sass

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد اردوخانی0
  • زمان:5 ساعت و 12 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان Sass آموزش رایگان Sass به همراه پروژه عملی Sass یک زبان Stylesheet است که به CSS کامپایل شده و به شما اجازه میدهد از variable ها ،  nested rule ها ، mixin ها و function ها در استایل دهی خود استفاده کنیدSass به شما کمک میکند تا Style های بسیار بزرگ و سنگین را به راحتی مدیریت کرده و به راحتی بتوانید از کدهای نوشته شده خود ، بارها و بارها در پروژه های مختلف استفاده کنیدامروزه ، کدهای css روز به روز درحال بزرگتر شدن و پیچیده تر شدن هستند. لذا نگهداری و توسعه ی آنها به مراتب سختتر شده استSass به شما کمک میکند تا از امکانات و ویژگی هایی که تا کنون در css وجود نداشته اند نظیر variable ها ، nesting ، mixins ، function ها و ... استفاده کنید و در نهایت ، یک فایل استایل  Organize شده را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در سایت خود استفاده کنیددر این دوره آموزشی قصد داریم تا امکانات و ویژگی های Sass به همراه یک پروژه عملی آشنا شویم 
دوره آموزش رایگان Sass دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 12 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد اردوخانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان Sass را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی