اطلاعات دوره
آموزش انجام سه پروژه عملی با استفاده از سی شارپ
مسیر آموزشی

آموزش انجام سه پروژه عملی با استفاده از سی شارپ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش انجام سه پروژه عملی با استفاده از سی شارپداخل این دوره ما قصد داریم تا به طور کامل نحوه به اتمام رسوندن سه پروژه عملی یعنی پروژه های برنامه تودو لیست، برنامه نقاشی شبیه به پینت ویندوز و برنامه موزیک پلیر رو به شما آموزش بدیم. امیدوارم که شما بتونید نهایت استفاده رو از این دوره  ببریدپیش نیاز : سی شارپ مقدماتی
دوره آموزش انجام سه پروژه عملی با استفاده از سی شارپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امیرسجاد حسین پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش انجام سه پروژه عملی با استفاده از سی شارپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

tahaarabi

عالی

نیما رستمیان

درود استاد، عالی بود دوره بعدیتون چیه؟

امیرسجاد حسین پور (مدرس)

سلام، ممنون دوره دارت و فلاتر با چند پروژه عملی

mahdiaskari

دوره مفیدی دارید حتما مشتاق پروژه های پیشرفته تر هستیم فقط لطفا کمی واضح تر توضیح بدین

circle

خیلی ممنون تشکر عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی