اطلاعات دوره
آموزش نصب یونیتی بدون کرک با لایسنس رایگان
مسیر آموزشی

آموزش نصب یونیتی بدون کرک با لایسنس رایگان

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش نصب یونیتی بدون کرک با لایسنس رایگان در این آموزش شما یاد می گیرید که چطور بدون نیاز به کرک کردن یونیتی با لایسنس رایگان و معتبر یونیتی از هاب و سپس از خود یونیتی استفاده کنید با این کار شما به همه امکانات یونیتی دسترسی خواهید داشت.تنها مساله لوگوی یونیتی هست که با این کار حذف نخواهد شد.در مورد نصب SDK و NDK و JDK هم به همراه نصب ویژوال استودیو مختص یونیتی هم توضیحات کاملی ارائه شده است.پیش نیاز: ندارد
دوره آموزش نصب یونیتی بدون کرک با لایسنس رایگان دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 47 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محسن شاه بالایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نصب یونیتی بدون کرک با لایسنس رایگان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

rasool_jelve

سلام مشکل این هسن که اون لایسنس مربوط به پرسونال و پرو اصلا نمیاد و یک صفحه دیگه برای وارد کردن سریل باز میشه

A Tv

سلام مشکل منم همینه میشه راهنمایی کنید

A Tv

چند ر وزه دارم روش کار میکنم با کلی روش نمیشه . لطفا اموزش جدید بزارید سایت تغییر کرده و اجازه این کارو نمیده و از ما سریال unity pro رو میخواد

محسن شاه بالایی

سلام خوشحالم که براتون مفید بوده

rasool_jelve

سلام مشکل این هسن که اون لایسنس مربوط به پرسونال و پرو اصلا نمیاد و یک صفحه دیگه برای وارد کردن سریل باز میشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی