اطلاعات دوره
آموزش Rest Framework در جنگو
مسیر آموزشی

آموزش Rest Framework در جنگو

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حامد عباسی0
  • زمان:5 ساعت و 9 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Rest Framework در جنگو آموزش Rest Framework در Django گاهی وقتا پیش میاد بخواهیم یک اپلیکیشن موبایل بنویسیم که انلاین باشد، در این صورت API به ما کمک میکند تا رابط بین اپلیکیشن و بک اند ما باشد.اگر بک اند شما با Django نوشته شده باشد rest framework گزینه ای برای نوشتن API های شما خواهد بود.اپلیکیشن های بزرگی از جمله instagram, youtube, ... از django در قلب خود استفاده میکنن.تنها پیش نیاز این دوره اشنایی با جنگو هست
دوره آموزش Rest Framework در جنگو دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 9 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حامد عباسی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Rest Framework در جنگو را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ابراهیم مصدق

درود بر شما مطالب آموزشی شما قابل تحسینه زنده باد

erfanmah

اگر پایتون‌ بلد باشم و هنوز فریمورک جنگو بلد نباشم مناسب بنده هست این دوره برای Api برنامه؟

حامد عباسی (مدرس)

این فریمورک به نوعی روی همون جنگو کار میکنه و مکمل جنگو هست برای نوشتن API باید جنگو هم بلد باشین ولی اگر نمیخواین جنگو یادبگیرین و فقط صرفا میخواین API بنویسید میتونید از FastApi استفاده کنید که با پایتون هست ولی خودش یه فریمورک کاملا جداست

erfanmah

سلام من پایتون بلد نیستم ولی دارت و فلاتر و سی شارپ بلدم آیا این دوره مناسب بنده هست؟

حامد عباسی (مدرس)

سلام دوست عزیز باید موارد پایه ای پایتون هم بلد باشین

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی