اطلاعات دوره
ساخت File Wiper در سی شارپ
مسیر آموزشی

ساخت File Wiper در سی شارپ

50,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 50,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

ساخت File Wiper در سی شارپامروزه حفاظت از داده‌ها یکی از موارد بسیار مهم شمره می‌شود و شرکت‌های بسیاری، سالانه مبالغ زیادی را بر روی این مهم، سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ همان‌طور که حفاظت از داده‌ها بسیار مهم است، از سمتی دیگر از بین بردن برخی اطلاعات نیز بسیار مهم قلمداد می‌شود! تصور کنید اسناد و مدارک شما در یک زمان نامناسب بدست افراد نامناسب بیافتد، آن‌گاه امنیت داده برایتان معنای دیگری پیدا می‌کند.در این دوره شما یاد خواهید گرفت که چگونه به روشی امن، ساختمان فایل‌های خود را تغییر داده و سپس آن‌ها را حذف کنید تا از خطرات بازگردانی آن نیز دور بمانید و به همین بهانه با کلاس‌ها، فضای‌نام‌ها و عناوین مهمی آشنا خواهید شد.در پایان این دوره شما خواهید توانست از آن‌چه که آموخته‌اید برای امنیت بیشتر برنامه‌های خودتان استفاده کنید. پیش‌نیاز:آشنایی با سی شارپ سرفصل‌ها:1-      معرفی دوره2-      مروری بر درایوهای هارددیسک3-      کمی درباره‌ی File-Wiper4-      شروع و ساخت پروژه5-      تعریف رویدادهای مورد نیاز6-      تعریف متدهای مورد نیاز7-      ادامه طراحی فرم اصلی8-      بازنویسی و حذف فایل‌ها9-      مثال‌ کاربردی شماره 110-     مثال کاربردی شماره 211-     آنچه نباید فراموش کرد
دوره ساخت File Wiper در سی شارپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 49 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد صالح زارعی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 50,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره ساخت File Wiper در سی شارپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

abolfal_majidi

سلام اولای دوره کند پیش رفت ولی بعدش جذاب شد ارزش خرید داشت خیلی ممنون

محمد صالح زارعی (مدرس)

با سلام خدمت شما کاربر گرامی تشکر از نظرتان موفق باشید

امیرعلی رضائی

خیلی عالی

محمد صالح زارعی (مدرس)

با سلام خدمت شما کاربر گرامی تشکر از نظرتان موفق باشید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی