اطلاعات دوره
 قفل گذاری بر روی نرم افزار های تجاری
مسیر آموزشی

قفل گذاری بر روی نرم افزار های تجاری

80,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.9
وضعیت قیمت: 80,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:سعید شرکاء0
  • زمان:2 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

قفل گذاری بر روی نرم افزار های تجاریبا توجه به اهمیت نرم افزار های تجاری ، جلوگیری از کپی رایت غیرقانونی آن‌ها و قرار دادن لایسنس یک امر ضروری و غیر قابل اجتناب می باشد که در صورت لزوم ، برنامه نویس ، یک لایسنس بر روی نرم افزار خود، قرار داده و یک رمز برای یک مشتری در نظر می گیرد و در اختیار آن کاربر، قرار می دهد. به نحوی که این عبارت رمز شده (License key) بر روی هیچ سیستم دیگری ، قابل استفاده مجدد نباشد (به رغم امنیت بیشتر نرم افزار).در این دوره با نکات بسیار مفید و مختصری در محیط سی شارپ آشنا می شویم و در نهایت این مجموعه را به صورت یک پروژه Parallel programming ، ارائه می دهیم.در دوجلسه آخر هم به  چگونگی باز کردن و مشاهده Source Code نرم افزار(Decompiling) و چگونگی جلوگیری از این کار ، خواهیم پرداخت.
دوره قفل گذاری بر روی نرم افزار های تجاری دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط سعید شرکاء مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 80,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره قفل گذاری بر روی نرم افزار های تجاری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

imansafari

به جرات میتونم بگم بی محتواترین دوره ای بود که توی زندگیم دیدم. دوست عزیز، اول این که استفاده از تکیه کلام های یک استاد دیگه اصلا جذابیت نداره! ایشون اوشون یعنی چی توی کد؟؟ یه dll نوشتید دمتون گرم، بعد اومدید توی کد استفاده می کنید، حتی به خودتون زحمت ندادید یه توضیح بدید. ترسیدید کدش رو نشون بدید کسی کد گرانبهاتون رو بدزده؟ دوره آموزشی نباید کد رو روایت کنه، باید توضیح بده.

ابوالقاسم رحیمی

با سلام این کی شامل تخفیف میشه؟

امیرعلی رضائی

سلام. دوره اتوماسیون چی شد؟

سعید شرکاء (مدرس)

سلام دوست عزیز. فروش اون دوره متوقف شده.

سعید شرکاء

سلام دوست عزیز. بعد از موازی سازی با این مشکل روبه رو شدید؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی