اطلاعات دوره
 استفاده از صوت در سی شارپ (مقدماتی)
مسیر آموزشی

استفاده از صوت در سی شارپ (مقدماتی)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد رجائی0
  • زمان:3 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

استفاده از صوت در سی شارپ (مقدماتی)تا به امروز از کیبور ، موس ، تاچ و ... برای ارتباط برقرار کردن با کامپیوتر های شخصی استفاده میشده. اما امروزه تکنولوژی داره به سمتی میره که از طریق صوت با کامپیوتر های شخصیمون ارتباط برقرار کنیم. مثلا ساعت هوشمندی تصور کنید که با صوت به آن دستور دهید که ساعت چنده ؟ اونم ساعت دقیق رو بهتون بگه یا مثلا بهش بگید ساعت! امروز من چند قدم راه رفتم اونم بهتون بگه هزار قدم.و یا اینکه بتونیم امواج صوتی که در طبیعت از طریق حیوانات و ... تولید میشود رو دریافت کنیم و در محیط کامپیوتر اونارو تحلیل و بررسی کنیم تا به اطلاعات خیلی مهمی برسیم.
دوره استفاده از صوت در سی شارپ (مقدماتی) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد رجائی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره استفاده از صوت در سی شارپ (مقدماتی) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

hh.yazd

بسیار عالی

ghazaleh_gh

چرا سر فصل ها درست نیست من الان نمیدونم کدومو ببینم

مبین ولیخانی

سرفصل ها و شماره گزاری ها اشتباه هستن . نمیشه قسمت درست رو دانلود کرد

مجید مجیدی

خیلی خوب بود . هوش مصنوعی هم بلدی؟ یا سی شارپ اسکریپتینگ؟ لطفا درمورد این ها هم آموزش بگذارید.

amd.ahoo

دورود خیلی عالی کاش نحوه افزایش یا کاهش ولوم صدا را هم توضیح میدادید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی