اطلاعات دوره
استفاده از Json در سی شارپ
مسیر آموزشی

استفاده از Json در سی شارپ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ریبین اسمعیلی0
  • زمان:2 ساعت و 37 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

استفاده از Json در سی شارپJson      چیست؟Json  یا همان JavaScript Object Notation یک استاندارد سبک، باز ، متنی و خوانا برای انسان جهت انتقال داده و جایگزینی برای xml است.Json برای انسان خوانا بوده و ویژه ی انتقال داده طراحی شده است.Web service ها و API ها از فرمت Json برای انتقال داده استفاده می کنند و ما با یادگیری چگونگی استفاده از Json می توانیم از اطلاعاتی که این Web service ها و API ها در اختیار ما قرار می دهند استفاده کنیم.    در این دوره برای Deserialize کردن داده ها از newtonsoft.json استفاده می کنیم و به صورت خیلی ساده و کوتاه و در قالب چند پروژه کوچیک  و عملی، نحوه استفاده از آن را به شما یاد می دهیم.    برای یادگیری بهتر از چند وب سرویس ساده در طراحی چند پروژه کوچک استفاده می کنیم.از جمله پروژه هایی که در این دوره می نویسیم می توان به پروژه گرفتن قیمت ارز ها،نمایش اطلاعات بورس و..... اشاره کرد.برای اطلاعات بیشتر ویدیوی معرفی دوره را مشاهده کنید.
دوره استفاده از Json در سی شارپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 37 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ریبین اسمعیلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره استفاده از Json در سی شارپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

yaser981

سلام دوره خوبی نبود بهتر بود اول مباحث کلی بیان می شد بعد میرفتید سراغ پروژه

عباس نیا

عااالیییی بود

avdt

بسیار عالی تشکر از زحمات شما

ریبین اسمعیلی (مدرس)

خوشحالم از اینکه این دوره براتون مفید بوده. موفق باشید.

esmaeel2512

عالی بود آقای اسمعیلی قدر این دوره رو کسانی میدونن که بیش از سه ماه وقت صرف کرده باشن تا استخراج انجام بدن. این دوره منو خیلی جلو انداخت. امیدوارم یه روز اسکرپ با سی شارپ رو هم مفصل توضیح بدین. مرسی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی