اطلاعات دوره
آموزش پروژه محور JavaFX
مسیر آموزشی

آموزش پروژه محور JavaFX

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:متین خلیلی0
  • زمان:10 ساعت و 39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش پروژه محور JavaFX جاوا fx چیست ؟جاوا FX یکی از کتابخانه‌های جاوا می‌باشد که به منظور ساخت برنامه‌های کاربردی اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.برنامه ای نوشته شده با استفاده از این کتابخانه را می‌توان بر روی چندین سیستم عامل اجرا کرد.با استفاده از JavaFX می‌توانیم برنامه خود را بر روی دستگاه‌های مختلفی از جمله کامپیوترهای دسکتاپ، تلفن‌های همراه، تلویزیون‌ها، تبلت ها و … به اجرا در آوریم.برنامه نویسان جاوا برای ایجاد نرم افزارهای رابط کاربر گرافیکی یا Application GUI (Graphical User Interface) ها، از کتابخانه‌هایی مانند Advanced Windowing Toolkit و Swing استفاده می‌کردند.پس از ظهور JavaFX، برنامه نویسان جاوا می‌توانستند GUI Application هایی با محتوای غنی تر و کارآمد تری را با JavaFX ایجاد کنند.چرا به جاوا اف ایکس نیاز داریم؟برای توسعه برنامه‌های سمت کلاینت ( کاربر) با امکانات غنی، برنامه نویسان می‌توانند با استفاده از کتابخانه‌های مختلف، امکاناتی مانند مدیا، کنترل‌های واسط کاربر، وب، 2D، 3D و … را به برنامه‌های خود اضافه کنند.JavaFX شامل تمام این امکانات در یک کتابخانه می‌باشد.به علاوه اینکه توسعه دهنده‌ها می‌توانند به امکانات موجود در کتابخانه‌های جاوا مانند Swing نیز دسترسی داشته باشند.جاواFX مجموعه ای از API ها یا واسط‌های برنامه نویسی گرافیکی را ارائه می‌دهد که اهرمی برای GPU های (واحد پردازش گرافیکی) مدرن می‌باشند و از طریق آن سخت افزار می‌تواند تولید گرافیک را سرعت بخشد. همچنین JavaFX واسط‌هایی را ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها توسعه دهندگان می‌توانند انیمیشن‌های گرافیکی و کنترل‌های واسط کاربری را با یکدیگر ترکیب کنند.جاواFX می‌تواند با تکنولوژی‌هایی مانند Java، Groovy و JRuby که بر مبنای JVM هستند مورد استفاده قرار گیرد.توسعه دهندگانی که JavaFX را انتخاب می‌کنند نیاز به یادگیری تکنولوژی جدیدی ندارند و همان دانش قبلی که در مورد تکنولوژی‌هایی که پیش تر نام برده شد، برای توسعه برنامه‌های اینترنتی با استفاده از JavaFX کافی می‌باشد.
دوره آموزش پروژه محور JavaFX دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط متین خلیلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروژه محور JavaFX را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mr panda

سپاس از شما اقای خلیلی

s1amak

سلام خسته نباشید. این دوره عالی هست. دوره javaFX پیشرفته که توی این دوره بهش اشاره شد ارائه نمیشه؟

علیرضا حسین زاده فرد

دوره بسیار خوبی بود. منتظر دوره پیشرفته تون هستم.لطفا تا عید امسال منتشر کنید تا توی عید بیکار نباشیم.

s1amak

سلام خسته نباشید این دوره رو تازه تمام کردم. واقعا عالی بود. همه چیز اصولی و مفهومی بیان شده که این خیلی خوبه. منتظر دوره پیشرفته این آموزش هستم. فقط یک نکته لازمه بگم اینکه اگر سورس کدها همراه با آموزش ارایه میشدن برای کاربر خیلی میتونست کاربردی باشه.

Dark-Developer

عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی