اطلاعات دوره
 آموزش طراحی فریمورک در سی شارپ (زیرنویس فارسی)
مسیر آموزشی

آموزش طراحی فریمورک در سی شارپ (زیرنویس فارسی)

40,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3
وضعیت قیمت: 40,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش طراحی فریمورک در سی شارپ (زیرنویس فارسی)در این دوره، با نحوه طراحی فریمورک در سی شارپ برای پروژه های شخصی، سازمانی و اوپن سورس آشنا می شوید.همچنین، مفاهیم کلیدی طراحی فریمورک، سازماندهی کدها، نحوه مستندسازی، اشتراک گذاری آنلاین فریمورک ها، کپسوله سازی کد، کلاس های ماژولار، نحوه گسترش فریمورک و اجرای الگوی معماری را فرا خواهید گرفت.مشخصات دوره :ناشر : کمپانی لیندا (Lynda)مدرس : جسی فریمن (Jesse Freeman)مدت زمان : 1 ساعتسطح : متوسطتعداد بازدید در لیندا : 18710سرفصل های دوره :مفاهیم طراحی فریمورکطراحی فریمورک هااشتراک گذاری فریمورک هامیزبانی فریمورک هاکد ماژولارکپسوله سازی کدطراحی رابط هاکلاس های ماژولارگسترش فریمورکاجرای الگوی معماریمستندسازیمستندسازی یک فریمورکاشتراک گذاری فریمورک* این دوره به صورت زیرنویس فارسی در وبسایت قرار می گیرد *
دوره آموزش طراحی فریمورک در سی شارپ (زیرنویس فارسی) دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 55 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسام اثناءعشری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 40,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی فریمورک در سی شارپ (زیرنویس فارسی) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی