اطلاعات دوره
آموزش اینستاگرام مارکتینگ
مسیر آموزشی

آموزش اینستاگرام مارکتینگ

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:آرین اکبرزاده0
  • زمان:4 ساعت و 46 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی اینستاگرامی یا به عنوانی اینستاگرام مارکتینگ به مبحث جذاب و بروز میباشد که وقتی واردش میشویم مفهمیم که چقدر جذاب و لذت بخش هست چون که شما هم خدمت میدهید و هم پولی را به عنوان خدمتتان دریافت میکنیدوشاید خیلی از ما ها پیج اینستاگرام داریم و یک دغدغه بزگ ما نحوه بالا بردن فالوور میباشد که برای همه لذت بخش است که تعداد فالوور بالا داشته باشند اما مهم ترین اصل نحوه بازاریابی پیج و تولید محتوای جذاب است.تولید محتوا : گفته میشد که قرار است اینستاگرام قرار است که لایک و تعداد فالوور ها به کل حذف کند و معیار اصلی خود را تولید محتوا قرار دهد که همین الان هم به همین شکل است با تولید محتوا میشه فروخت میشه فالوور جذب کرد و الی آخر ولی پایان حرفم این هست که توی این دوره از پایه تا پیشرفته تولید محتوا و بازاریابی و افزایش فالوو ومهم ترین اصل تبدیل فالوور به علاقه مند را یاد میگیرد.شاید فهمیده باشید که افرادی هستنند که درآمد میلیاردی یا چند 100 میلیونی در اینستاگرام داشته باشند . درسته؟؟ما هم توی این دوره به شما طوری آموزش میدهیم که اینستاگرام مارکتینگ به راحتی  فرا بگیرید به درآمد های فوق از اینستاگرام مارکتینگ دست یابید. 
دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط آرین اکبرزاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

it_master

حیف پول...

paprisa

توصیه میکنم این آموزش رو از مجموعه تاپ لرن حذف کنید چون اکثر آموزش هایی که تا حالا از تاپ لرن تهیه کردم مفید و آموزنده بودن ولی این آموزش اصلا مفید نبود و هیچ آموزنده نبود و فک میکنم به نام و برند سایت تاپ لرن آسیب میرسونه چون ما خیلی وقتا به پکیج آموزشی بخاطر اینکه رو سایت تاپ لرن هست راحت اعتماد میکنیم. . من آموزش رو تو تخفیف ها خریدم ولی باز حیف پولی که به این دوره دادم.

it_master

این قسمت آخر "آموزش الگوریتم های سال 2020 اینستاگرام" ما که سال 2021 هم داریم تموم میکنیم!

امیرحسین سلیمانی موید

ایشون که دارن بازاریابی و مارکتینگ یاد میدن هنوز یادنگرفتن که چطوری میتونن ویدئویی آماده کنن که باند سمت راست صدا قطع نباشه؟

yasibgr

حداقل تلفظ هاتون رو اصلاح کنید.تمامی اصطلاحات انگلیسی رو اشتباه بیان میکنید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی