اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با رزومه نویسی به زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با رزومه نویسی به زبان انگلیسی

439,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 439,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:بهاره حکمت نیا4.2
  • زمان:39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

از آنجایی که امروزه رقابت بسیار بالایی برای تحصیل یا کار در محیط بین‌المللی وجود دارد و متقاضیان زیادی برای یک شغل و یا یک برنامه تحصیلی رزومه ارسال می‌کنند، یک رزومه قوی باید در همان ابتدای خواندن، توجه کارفرما یا کمیته داوری در دانشگاه را جلب کند تا به کسب موفقیت فرد کمک کند. در این فرادرس می‌خواهیم ابتدا به معرفی انواع رزومه و نحوه نوشتن آن‌ها بپردازیم و سپس با بهره‌گیری از تکنیک‌های نگارشی سعی در بهبود رزومه انگلیسی داریم.
دوره آموزش آشنایی با رزومه نویسی به زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 39 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط بهاره حکمت نیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 439,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با رزومه نویسی به زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سینا

نکات خیلی جدید برام داشت با این که خودم ایلتس8.5 دارم واقعا عالیه این آموزش.

سروش

فقط بگم نیازمن تمرینه زیاده ولی من تمرین کردم خوبم راه افتادم.

نادر

به نظر من که خیلی کاربردی بود.

امیرحسین

به این مبحث علاقه داشتم. و دوره خوبی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی