اطلاعات دوره
آموزش مدیریت حرفه ای ترید در بازار سرمایه
مسیر آموزشی

آموزش مدیریت حرفه ای ترید در بازار سرمایه

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

مدیریت حرفه ای معاملات یکی از عوامل موفقیت در افزایش میزان برد در هر معامله است. با کاربرد مدیریت معاملات در هر معامله، یک تریدر مبتدی به تریدر حرفه ‌ای موفق تبدیل می شود. هر تریدر برای موفق شدن بیشتر در معاملات باید با این آموزش کاربردی آشنایی پیدا کند. این فرادرس برای کلیه معامله گران از مبتدی تا حرفه ای به دور از نوع استراتژی معاملاتی مورد استفاده، نوع تکنیک معاملاتی: فاندامنتال و تکنیکال و نوع بازارهایی که به معامله می پردازند: بورس ایران و بازارهای بورس جهانی، بازارهای فارکس و ارزهای دیجیتال کاربرد دارد.
دوره آموزش مدیریت حرفه ای ترید در بازار سرمایه دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرزاد تحریری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدیریت حرفه ای ترید در بازار سرمایه را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سینا

خیلی مدرس خوب و عالی توضیح دادند معلوم بود که خودشون حرفه ای هستن.

طاهر

من برای علاقه و اطلاعات عمومی این آموزش رو خریدم و توی کار ازش استفاده نکردم. اما بنظر خیلی چیزهای مفیدی داشت برای استفاده کاربردی.

امیررضا

تشکر ویژه دارم از مدرس گرامی بابت مطالب و آموزشی که ارائه کردن بسیار حرفه ایی و مسلط هستن و بیان خوبی در ارائه مطالب دارن.

مهدی

مدرس تسلط داشتند و مفاهیم پایه رو خوب می گفتند. خوب بودنش خوب بود و کلیتش بد نیست.

علیرضا

دسته بندی خوب، مدیریت زمان و مکان یابی رو به طور کامل میگفتن و برای معامله گر مفید بود ولی بهتر بود عملی تر باشه یعنی اون راهی که خودشون رفتنم میگفتند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی