اطلاعات دوره
آموزش طراحی رابط گرافیکی با زبان MQL در محیط متاتریدر 4 و 5
مسیر آموزشی

آموزش طراحی رابط گرافیکی با زبان MQL در محیط متاتریدر 4 و 5

890,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 890,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر محمد صفار4.7
  • زمان:5 ساعت و 40 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کتابخانه‌هایی که در این فرادرس از آن‌ها بهره‌ می‌بریم، از جمله کتابخانه‌های پیش فرض متاتریدر 4 و 5 هستند که امکان استفاده در هر دو نسخه پلتفرم متاتریدر را به صورت هم‌زمان فراهم می‌کنند که این موضوع علاوه بر جذابیت بخشیدن به این فرادرس، کارآمدی آموزش را دوچندان می‌کند. علاوه بر این، دستورات و توابع اولیه مورد نیاز جهت طراحی رابط گرافیکی را در آموزش مقدماتی اکسپرت‌نویسی متاتریدر 4 و 5 به صورت کامل فرا گرفته ایم، که به عنوان پیش‌نیازهای این آموزش معرفی شده‌اند. بنابراین به آسانی می‌توانیم به طراحی پنل معاملاتی شخصی خود بر اساس روش و الگوریتم معاملاتی دلخواه بپردازیم.
دوره آموزش طراحی رابط گرافیکی با زبان MQL در محیط متاتریدر 4 و 5 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 40 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر محمد صفار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 890,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی رابط گرافیکی با زبان MQL در محیط متاتریدر 4 و 5 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهرداد

اموزش های ایشان خیلی عالی است.

علی

من از فرادرس خیلی آموزش تهیه کرده ام و واقعا از همشون راضی ام.

سعید

برنامه یک دستیار تریدر نوشته بودم و بسیار نیاز به این آموزش داشتم. استاد خیلی واضح و کامل توضیح دادند. تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی