اطلاعات دوره
آموزش تهیه و تدوین طرح کسب و کار
مسیر آموزشی

آموزش تهیه و تدوین طرح کسب و کار

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:رضا محرابی4.5
  • زمان:2 ساعت و 21 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

طرح کسب‌ و کار در واقع یک برنامه کاری برای کسب‌ و کار شما است و می‌توان گفت شروع یک کسب‌ و کار بدون طرح کاری نادرست است، اما واقعیت این است که یک طرح کسب‌ و کار برای هر کسب‌ و کاری و با توسعه آن در طول زمان تغییر خواهد کرد و هر کسب‌ و کار خاص ممکن است به عنوان اهداف خود طرح‌های چندگانه کسب‌ و کار را تغییر دهد. هدف این آموزش، کمک به طراحی یک ساختار مناسب در زمینه تجارت و کسب‌ و کار است. شاید بتوان به کمک یک حسابدار و یا کارشناس بازاریابی قسمتی از یک طرح کسب‌ و کار را تهیه کرد، اما مهم این است که شما به عنوان صاحب ایده بتوانید این طرح را بنویسید تا بتوانید بر تمامی ابعاد آن چه از نظر ذهنی و چه از نظر فنی و محاسباتی مسلط شوید.
دوره آموزش تهیه و تدوین طرح کسب و کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 21 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط رضا محرابی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تهیه و تدوین طرح کسب و کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مصطفی

برای پایان نامه ای که داشتم به دردم خوردم. واقعا فکر میکنم تسلط مدرس بالا بود.

رضا

مطالب خیلی کاربردی بود و اینکه مدرس تجربه کاری خوب و بیان عالی ای داشتن.

محمدرضا

واقعا خوب بود، مباحث کامل و جامع بودند.

علی

آموزش را برای پسرم تهیه کرده بودم و واقعا عالی بود و دید خیلی خوبی در حیطه کسب و کار ایجاد کرد.

عبادالله

محتواش خوب بود، نسبت به کتاب های منتشر شده در این زمینه، یه سری محتوای جدید داشت. در این زمینه استاد دانش آموخته کارافرینی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی