اطلاعات دوره
آموزش ساخت اپلیکیشن مخاطبین با کاتلین
مسیر آموزشی

آموزش ساخت اپلیکیشن مخاطبین با کاتلین

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مهدی آشفته0
  • زمان:7 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت اپلیکیشن مخاطبین با کاتلیندیتا بیس Room!!!یک دیتابیس بسیار آسان و پر کاربرد می باشد که در بیشتر اپلیکیشن های آفلاین مورد استفاده قرار گرفته استاین دیتابیس برای دیتابیس اس کیو لایت طراحی شده است و زمانی که شما کد های خود را میزنید آنها را به کد های اس کیو لایت تبدیل میکند و این امر باعث افزایش سرعت میشود دیتا بیس Room توسط شرکت  Google منتشر شده است  با استفاده از Orm های موجود در دیتابیس Room میتوانید دیتابیس و جدول و دستورات خود را بزنید Orm DataBaseبرای ساخت دیتابیسOrm Entittyبرای ساخت جدولOrm Daoبرای زدن دستورات مزیت های دورهدر این دوره با استفاده از ویجت FrameLayout  بین فیگمنت ها سوئیچ میکنیم  کار با Custom Dialog  Custom ShapeCustom SelectorCustom Toastو اینکه این دوره با زبان کاتلین زده میشودپیش نیاز این دوره آشنایی مقدماتی از زبان کاتلین را کفایت میکند 
دوره آموزش ساخت اپلیکیشن مخاطبین با کاتلین دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مهدی آشفته مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت اپلیکیشن مخاطبین با کاتلین را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ali sad

سلام وقت بخیر ای کاش قابلیت انتخاب عکس نمایه برای هر مخاطب و انتخاب رینگتون مخصوص مخاطب رو هم آموزش بدین . ممنون ازتون

مهدی آشفته (مدرس)

سلام خدمت شما مرسی همچنین در مورد عکس برای هر مخاطب احتمالا ذر آپدیت های دوره قرار بگیره اما در مورد رینگتون هر مخاطب فکر نکنم بزارم چون این دوره برای اینکه بیشتر با دیتا بیس room آشنا بشین گذاشته شده ممنونم از نظرت موفق باشی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی