اطلاعات دوره
آموزش پردازش تصویر در متلب
مسیر آموزشی

آموزش پردازش تصویر در متلب

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس، با مباحث مختلف پردازش تصویر در متلب آشنا می‌شویم. سرفصل‌هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، پردازش هیستوگرام (Histogram)، تبدیلات و فیلترهای حوزه مکان و فرکانس، حذف نویز و... است. نقطه قوت این آموزش این است که به طور کامل به توضیح مباحث مربوطه پرداخته شده و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه، انجام شده است. 
دوره آموزش پردازش تصویر در متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 32 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پردازش تصویر در متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سوزان

من از pdf هاش به شدت استفاده کردم سرفصل ها کاملا مطالب مهم رو در بر گرفته بود. نکات مهم به خوبی بیان شده بود.

یونس

برای کنکور دکتری ازش استفاده کردم مطالب خوب و کارآمدی داشت.

سعید

ورژن یکمی قدیمی بود، اما علم مدرس به روز بود فقط نیاز داشت که کدها مجدد به روز شوند.

نیما

من اصلا آشنایی با پردازش تصویر نداشتم. نمیگم همه مفاهیم رو کامل متوجه شدم اما با توجه به اینکه صفر بودم، خیلی موارد رو درک کردم و مفید بود. ممنون از سایت فرادرس.

حسن

ایشون واقعا بی نظیر هستند و معلومات ایشون بالاست. ممنونم از موسس فرادرس آقای دکتر کلامی.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی