اطلاعات دوره
آموزش الگوریتم PSO در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش الگوریتم PSO در متلب MATLAB

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

الگوریتم بهینه سازی ازدحام ذرات (Particle Swarm Optimization) به اختصار PSO یکی از مهم ترین الگوریتم های بهینه سازی هوشمند است که در حوزه هوش ازدحامی (Swarm Intelligence) جای می گیرد. در الگوریتم PSO اعضای جمعیت جواب ها به صورت مستقیم با هم ارتباط دارند و از طریق تبادل اطلاعات با یکدیگر و یادآوری خاطرات خوب گذشته به حل مساله می پردازند. هدف این فرادرس آشنایی دانشجویان عزیز، با مباحث مختلف الگوریتم PSO شامل مباحث تئوری و عملی است.
دوره آموزش الگوریتم PSO در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 53 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مصطفی کلامی هریس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الگوریتم PSO در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیر

بسیار توانمند هستند ایشون، خیلی خوب تدریس می کنن.

عمران

برای مقاله ای که می خواستم این آموزش رو تهیه کردم و راضی بودم.

احسان

نحوه تدریس ایشون بی نظیرهههههههه.

علی

من اونموقع نیاز داشتم به این آموزش، تشکر از آموزش خوبتون.

محمدامین

دکتر کلامی واقعا حرف نداشتن، من آشنایی معمولی با الگوریتم داشتم و این باعث شد که پروژه ام رو کامل انجام بدم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی