اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی پردازش تصویر با اپن سی وی OpenCV در پایتون Python
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی پردازش تصویر با اپن سی وی OpenCV در پایتون Python

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

تلفیق پایتون و OpenCV، علاوه بر توانمندی های گسترده و چشم گیر خود، از یادگیری آسان و مناسبی برای فراگیری افرادی که در ابتدای مسیر پردازش تصویر و کدنویسی هستند نیز برخوردار است. آموزش این فرادرس، به صورت گام به گام با معرفی، نصب و بارگذاری تصاویر به شکل کاملا سریع و آسان آغاز شده و سپس با اعمال عملیات اصلی متداول روی تصاویر، اعمال عملیات ریاضی و تبدیلات هندسی ادامه پیدا کرده و فیلترهای کاربردی مختلف و نحوه پیاده سازی آن ها روی تصویر بیان خواهد شد. همچنین استفاده از پرکاربردترین روش ها برای تشخیص لبه، تبدیلات مورفلوژیک، هیستوگرام و اشاره چند روش تطبیق الگو که از مهم ترین بخش ها و اهداف هر برنامه پردازش تصویر است، به خوبی و آسانی تشریح خواهد شد.
دوره آموزش مقدماتی پردازش تصویر با اپن سی وی OpenCV در پایتون Python دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدجواد زمانی قلعه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی پردازش تصویر با اپن سی وی OpenCV در پایتون Python را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امین

خوب

شیما

من هدفم آوردن تصویر روی نمودار بود که این آموزش خیلی کمکم کرد.

سحرالسادات

آموزش خوبی بود به نظرم. برای من خیلی مفید بود. تمام موضوعات مقدماتی پردازش تصویر تا حد خیلی خوبی کار شده بود.

ستاره

تنها ویدیو آخر برای من مفید بود.

هادی

من کل یادگیری پایتون رو بصورت آنلاین انجام دادم و الحق این آموزش از هر نظر عالی بود. هم مطالب مرتب و بهم پیوسته بودند هم نکات ارائه شده کاملا عملی و قابل درک بودند. همه میتونن آموزش بدن، اما کسی که بتونه مطالب رو با ترتیب آموزش بده مدرس واقعیه! ممنون از مدرس عزیز.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی