اطلاعات دوره
آموزش معادلات دیفرانسیل با رویکرد حل مساله و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش معادلات دیفرانسیل با رویکرد حل مساله و تست کنکور ارشد

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:28 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سجاد جودکی4.7
  • زمان:15 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

معادلات دیفرانسیل یکی از دروس پرکاربرد در بسیاری از رشته ها است و تاکنون انواع مختلفی از این معادلات معرفی شده که می توان گفت در هر رشته، معادلات دیفرانسیل خاصی مدنظر بوده و لازم است تا دانشجویان راه حل آن ها را فراگیرند. به عنوان مثال می توان رشته مهندسی برق مخابرات را در نظر گرفت. کاربرد معادلات دیفرانسیل در این رشته بسیار کم و ممکن است در هیچ مساله ای با معادلات دیفرانسیل رو به رو نشویم اما در رشته ای مانند مهندسی مکانیک به منظور تحلیل دینامیک و ارتعاشات سیستم ها و صفحات لازم است تا دانشجویان این رشته با چندین نوع از معادلات دیفرانسیل آشنا بوده و توانایی اضافه و کم کردن عبارت های مرتبه n ام دیفرانسیلی و تبدیل معادلات از حالتی به حالت دیگر را داشته باشند.
دوره آموزش معادلات دیفرانسیل با رویکرد حل مساله و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سجاد جودکی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش معادلات دیفرانسیل با رویکرد حل مساله و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

پویا

با ورود این آموزش تونستم نمره خوبی کسب کنم. سرفصل ها با درسای ما یکی بود.

ستاره

یکم تست کم کار شده بود اگر بیشتر بود بهتر بود وای مطالب عالی بود.

آریامهر

بسیار خوب

عطیه

آموزش خیلی خوبی بود واقعا راضی بودم. ازش تا حدی استفاده کردم.

مدیا

برای کنکور تهیه کردم و استفاده کردم جوری بود که در کنکور به دردم خورد ولی از نظر یادگیری خوب بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی