اطلاعات دوره
آموزش ریاضیات مهندسی – حل سوالات کنکور ارشد و دکتری
مسیر آموزشی

آموزش ریاضیات مهندسی – حل سوالات کنکور ارشد و دکتری

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:19 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سجاد داوطلب4.6
  • زمان:5 ساعت و 25 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

مباحث مطرح شده در این فرادرس، کاملا منطبق بر مباحث طرح شده در کتاب «ریاضیات مهندسی، مولف پروفسور آروین کرویت سیگ، با ترجمه دکتر عبدالله شیدفر» است. این آموزش برای دانشجویان مقطع کارشناسی و عموم علاقه مندان که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و یا آزمون دکتری را دارند، مناسب است. در این فرادرس بررسی تست های کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی از سال ۸۵ تا ۹۶ به صورت گام به گام انجام شده است.
دوره آموزش ریاضیات مهندسی – حل سوالات کنکور ارشد و دکتری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سجاد داوطلب مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ریاضیات مهندسی – حل سوالات کنکور ارشد و دکتری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سارا

خیلی خوب بود. فیلم ها کوتاه و آموزش ها کامل. بسیار عالی بود.

مهدی

بسیار آموزش تکمیل کننده ای بود برای من. همه مفاهیم و مباحث مورد نیاز به خوبی توضیح داده شده بود.

محمد

برای کنکور کارشناسی ارشد تهیه کردم و 10 درصد از سوالات کنکورم رو پوشش داد.

کیومرث

من آزاد می خوندم، جزوات من واقعا ناقص بود و وقتی می خواستم ارشد بخونم از این آموزش استفاده کردم که استاد بینهایت عالی و در حد دانشگاه سراسری تدریس می کردند.

جعفر

بیان مدرس عالی بود، در کل آموزش خوبیه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی