اطلاعات دوره
آموزش برنامه نویسی ماشین حساب مهندسی با نرم افزار کاسیو CASIO
مسیر آموزشی

آموزش برنامه نویسی ماشین حساب مهندسی با نرم افزار کاسیو CASIO

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

ماشین حساب های مهندسی با قابلیت برنامه نویسی، ابزاری در دسترس، برای اجرای روند محاسباتی پیچیده و طولانی هستند. هدف از این فرادرس، افزایش توانایی مهندسین در استفاده از ماشین حساب های مهندسی و همچنین آموزش نحوه انجام محاسبات طولانی و چرخه ای مهندسی با استفاده از قابلیت برنامه نویسی این ماشین حساب ها است. بدین منظور، ابتدا توضیحات کلی درباره انواع ماشین حساب های مهندسی متداول ارائه شده است و قابلیت آن ها تشریح می گردد و قسمت های مختلف ماشین حساب به صورت کلی مورد بررسی قرار می گیرد. در قسمت بعد، نحوه شروع به کار با قسمت برنامه نویسی توضیح داده می شود و سپس روند ایجاد یک برنامه و نحوه استفاده از دستورهای محاسباتی و توابع مختلف موجود در ماشین حساب آموزش داده خواهد شد همچنین در پایان هر قسمت نیز مثال هایی کاربردی از برنامه نویسی در ماشین حساب مهندسی آورده شده است.
دوره آموزش برنامه نویسی ماشین حساب مهندسی با نرم افزار کاسیو CASIO دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا بابادایی سامانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش برنامه نویسی ماشین حساب مهندسی با نرم افزار کاسیو CASIO را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

شاهین

​ممنون از استاد بابادایی و فرادرس در مجموع آموزش خوبی بود، هرچند این مبحث خیلی گسترده هست، شاید برای پوشش تمامی مباحث برنامه نویسی با این ماشین حساب نیاز به ده ها ساعت آموزش باشه، خیلی از سوالات من در مورد برنامه نویسی با کاسیو حل شد.

احمد

در یک کلام عالیست.

یاسمن

با کمک این ویدیو تونستم برنامه نویسی مو انجام بدم با سپاس

حسام الدین

خوب بود، اون چیزایی که نیاز داشتمو و واقعا یاد گرفتم.

علی

آموزش خوب بود ولی مثال داخلش کم حل شده بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی