اطلاعات دوره
آموزش مبانی برنامه ریزی آموزشی همراه با حل تست
مسیر آموزشی

آموزش مبانی برنامه ریزی آموزشی همراه با حل تست

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر حسن کاویانی4.5
  • زمان:9 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش نیروی انسانی از قدیم مورد توجه بوده است و روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌ کند، در این میان یکی از مباحثی که بسیار در آموزش نیروی انسانی مطرح است، مبحث برنامه ریزی آموزشی است. این مبحث تا آن جا اهمیت دارد که درسی به نام مبانی برنامه ریزی آموزشی برای رشته‌ هایی که رسالت تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارند از جمله رشته علوم تربیتی در نظر گرفته شده است و در سال‌ های اخیر کتاب‌ های زیادی در این زمینه به چاپ رسیده است.
دوره آموزش مبانی برنامه ریزی آموزشی همراه با حل تست دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر حسن کاویانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی برنامه ریزی آموزشی همراه با حل تست را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مرتضی

این آموزش رو مشاهده کردم، از نظر من هیچ ایرادی نداشت.

سیروس

بسیار عالی. همین در دسترس بودن روی گوشی، لپتاپ و حساب کاربری یکی از مهمترین مزایای این آموزش هاست.

مسلم

آموزش خوب بود ولی از منابع اصلی کم استفاده کرده بودند شیوه تدریس مناسب هست.

سپیده

آموزش سرفصل و دسته بندی خوبی داشت. بیان مدرس خیلی خوب بود. در کل راضی ام ممنون.

تقی

آموزش عالی بود. مدرس سلیس و روان صحبت می کردند و کاملا مسلط بودند ولی برخی قسمت ها مثال هایی که می اوردند را با عجله بیان می کردند و توضیح زیادی نمی دادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی