اطلاعات دوره
آموزش درس طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (رایگان)
مسیر آموزشی

آموزش درس طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (رایگان)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مرضیه سعیدپور5
  • زمان:4 ساعت و 1 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از روش های آموزشی که در طی چند سال اخیر، همزمان با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش های رسمی و غیررسمی عنوان گردیده و سعی در جایگزینی و تکمیل آموزش حضوری دارد، آموزش الکترونیکی است. در این فرادرس سعی خواهد شد بر مبنای مفاهیم پیش نیاز و نظریه های حامی آموزش تعاملی مبتنی بر وب، راهکارهایی به طراحان جهت طراحی سیستم مدیریت یادگیری، منابع اطلاعاتی، فناوری انتقال دوره با توجه به امکانات رسانه های ارتباطی، حضور اجتماعی، شناختی و تدریس، محیط یادگیری (بافت یادگیری)، ساز و کارهای حمایتی و مراحل تولید محیط یادگیری عملکرد محور بر مبنای وب، اینترنت و اینترانت ارائه شود.
دوره آموزش درس طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (رایگان) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 1 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مرضیه سعیدپور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش درس طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (رایگان) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ندا بمانا

ممنون خانم دکتر

محمدحسین نوری

بسیار عالی و آموزنده بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی