اطلاعات دوره
آموزش کامسول – تحلیل مسائل مکانیک سیالات و جامدات با COMSOL
مسیر آموزشی

آموزش کامسول – تحلیل مسائل مکانیک سیالات و جامدات با COMSOL

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:23 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سهیل اسعدی3.7
  • زمان:5 ساعت و 47 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف کلی از این مجموعه آموزشی آشنایی مقدماتی با ویژگی های و محیط کاربری نرم افزار Comsol برای تحلیل مسائل مکانیک سیالات و جامدات است. قطعا یکی از ضرورت های موجود برای دانشجویان و مهندسان آشنایی با نرم افزارهای روز موجود و به کارگیری از آن ها در حل مسائل جهت صرفه جویی هرچه بیشتر در زمان است. نرم افزار Comsol یکی از نرم افزارهای قدرتمند است که روز به روز موارد به کارگیری آن در حل مسائل مربوط به مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، برق و عمران در حال افزایش است.
دوره آموزش کامسول – تحلیل مسائل مکانیک سیالات و جامدات با COMSOL دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سهیل اسعدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کامسول – تحلیل مسائل مکانیک سیالات و جامدات با COMSOL را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علیرضا

برای پایان نامه ام از این آموزش استفاده کردم، خیلی رضایت بخش بود. فن بیان مدرسین واقعا خوب بود. یعنی از سطح متوسط بالاتر بود.

پیران

خوب بود چند تا مثال مختلف حل کرده بود که برای یادگیری کمکمون میکرد.

مهدی

جالب بود کیف کردم. جمع و جور نرم افزار رو توضیح داد.

ابوالفضل

مثال های خوبی ارائه شده و تا حدودی میتونه پاسخ گو باشه اما به نظرم باید آموزش تکمیلی یا پیشرفته تری در این مورد ارائه بشه

احسان

در کامسول تحلیل و تفسیر حل و نتایج از روند حل اهمیت بیشتری داره . این موضوع نیاز به دانش بالای مدرس داره که من تا حالا از کسی ندیدم . این آموزش هم معمولی بود . نحوه تلفظ کلمات انگلیسی از طرف مدرس هم جالب بود . خدا قوت .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی