اطلاعات دوره
آموزش طراحی اپلیکیشن حرفه ای کتابی در اندروید
مسیر آموزشی

آموزش طراحی اپلیکیشن حرفه ای کتابی در اندروید

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:علی خواجوی0
  • زمان:5 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش طراحی اپلیکیشن حرفه ای کتابی در اندرویدآموزش این دوره رو به همه عزیزانی که در سطح متوسط وارد دنیای برنامه نویسی اندروید جاوا شدند توصیه میکنم. در این آموزش نوشتن صفر تا صد یک اپلیکیشن حرفه ای کتابی با قابلیت سرچ در مطالب و با قابلیت تغییر تم برنامه و دیزاین حرفه ای و کاربر پسند و با قابلیت  فوروارد کردن مطالب رو خدمت شما آموزش میدم. با این آموزش قطعا طراحی دیزاین حرفه ای و خیلی از نکاتی که در سطح متوسط لازم هست بدونید رو یاد خواهید گرفت.
دوره آموزش طراحی اپلیکیشن حرفه ای کتابی در اندروید دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی خواجوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی اپلیکیشن حرفه ای کتابی در اندروید را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی