اطلاعات دوره
آموزش کنترل کلاسیک و پیشرفته – مرور و حل سوالات کنکور دکتری
مسیر آموزشی

آموزش کنترل کلاسیک و پیشرفته – مرور و حل سوالات کنکور دکتری

529,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 529,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدمهدی سوری5
  • زمان:6 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در سالیان اخیر رقابت در کنکور دکتری به علت وجود تقاضای بیشتر دشوار شده است. مهمترین عامل برای موفقیت دکتری، مطالعه منابع مناسب کنکور دکتری است که در کمترین زمان بتوان به آمادگی کنکور رسید و زمانی برای مطالعه مراجع اصلی و جزوه‌های دانشگاهی نیست، اما متاسفانه منبع خوبی برای کنکور دکتری مکانیک به‌ویژه درس کنترل ارائه نشده است. از این رو ضرورت بر ارائه یک منبع معتبر به وضوح احساس می‌شود. در این آموزش نکات مربوط به کنترل کلاسیک و پیشرفته برای کنکور دکتری تدریس شده و سوالات کنترل کنکور دکتری مکانیک حل می‌شود.
دوره آموزش کنترل کلاسیک و پیشرفته – مرور و حل سوالات کنکور دکتری دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدمهدی سوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 529,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل کلاسیک و پیشرفته – مرور و حل سوالات کنکور دکتری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی