اطلاعات دوره
وبینار رایگان آشنایی با فناوری بلاک‌چین
مسیر آموزشی

وبینار رایگان آشنایی با فناوری بلاک‌چین

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:رضا نورمحمدی0
  • زمان:1 ساعت و 01 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آشنایی با فناوری بلاک‌چین چیست؟ احتمالاً تاکنون با کلماتی مثل بلاک‌چین، ارز دیجیتال، رمزارز و... آشنا شده‌اید یا این کلمات حداقل یک‌بار به گوشتان خورده است. دیجیتالی شدن دنیا و پیشرفت تکنولوژی حتی روی نظام مالی هم تأثیر گذاشته و پول‌ها را دچار تغییر و تحولاتی کرده است. مفهوم بلاک‌چین برای اولین‌بار، هم‌زمان با پیدایش بیت‌کوین شناخته شد. بلاک‌چین یک فناوری جدید است که برای ثبت اطلاعات و گزارش‌ها استفاده می‌شود. اطلاعات ثبت‌شده روی بلاک‌چین در دسترس تمام اعضای شبکه قرار می‌گیرد و بسیار ایمن است. این وبینار به آموزش مفهوم بلاک‌چین و رمزارزها می‌پردازد و شما را تا حدودی با مفاهیم کلی این تکنولوژی ارزشمند آشنا می‌کند. بلاک‌چین یک مفهوم بسیار گسترده است و طبیعتاً نمی‌توان در یک وبینار تمام آن را توضیح داد. اما این وبینار سعی می‌کند مهم‌ترین مباحث آن مانند مفاهیم کلی بلاک‌چین‌، رمزارزها، ویژگی‌های کلی بلاک‌چین و کاربردهای غیرمالی بلاک‌چین را پوشش دهد. از آنجایی که بیت‌کوین بر پایه بلاک‌چین قرار گرفته است، برای آشنایی و کار با بیت‌کوین ابتدا باید با مفاهیم اولیه فناوری بلاک چین آشنا شوید؛ بنابراین در این وبینار ابتدا به توضیح بلاک‌چین به زبانی بسیار ساده پرداخته می‌شود. پس از آشنایی با بلاک‌چین، تمام اطلاعات مورد نیاز برای کار با بیت‌کوین به شما داده می‌شود. تاریخچه بیت‌کوین، چگونگی عملکرد آن، استخراج بیت‌کوین، امنیت بیت‌کوین و غیره از جمله مواردی است که هرکسی که می‌خواهد به دنیای ارز دیجیتال وارد شود، باید آن‌ها را بداند؛ بنابراین در این وبینار تمام این موارد پوشش داده می‌شود. پس از بیت‌کوین، ارزهای دیجیتال دیگری هم روی کار آمدند و تلاش کردند تا نواقص و مشکلات بیت‌کوین را حل کنند. این ارزهای دیجیتال اصطلاحاً آلت کوین (Alt coin) نامیده می‌شوند. در ادامه وبینار با بزرگ‌ترین آلت کوین‌ها و ویژگی‌های هریک از آن‌ها آشنا می‌شوید. آشنایی با کاربردهای بلاک‌چین، پلتفرم ققنوس در ایران و اهداف آن از دیگر مباحثی است که در این وبینار مطرح می‌شود.   هدف از یادگیری دوره آشنایی با بلاک‌چین چیست؟ حوزه بلاک‌چین و رمزارزها بسیار وسیع است و متخصص شدن در این حوزه نیازمند سال‌ها تحقیق و پژوهش و کار حرفه‌ای است. هدف از وبینار آشنایی با بلاک‌چین این است که شما بتوانید یک دید کلی و جامع از دنیای پهناور بلاک‌چین و رمزارزها به دست آورید. زمانی که بتوانید با مفاهیم کلی بلاک‌چین، اهداف و ویژگی‌های آن آشنا شوید، می‌توانید حوزه موردعلاقه خود را پیدا کرده و مسیرتان را انتخاب کنید.   دوره آشنایی با بلاک‌چین مناسب چه کسانی است؟ کسانی که به تکنولوژی‌های نوظهور علاقه‌مندند. کسانی که به مفاهیم بلاک‌چین آشنایی ندارند. کسانی که می‌خواهند با ارزهای دیجیتال آشنا شوند.   بعد از فراگیری دوره آموزش چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ آشنایی با انواع معماری‌های متمرکز و غیرمتمرکز آشنایی با ساختار بلاک‌چین و بیت‌کوین شناخت کامل بیت‌کوین و آلت کوین‌ها آشنایی با آلت کوین‌ها و غیره                       
دوره وبینار رایگان آشنایی با فناوری بلاک‌چین دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 01 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط رضا نورمحمدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره وبینار رایگان آشنایی با فناوری بلاک‌چین را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های ارز دیجیتال سراسر اینترنت را در صفحه ارز دیجیتال در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی