اطلاعات دوره
شبکه عصبی نرون خطی تطبیقی Adaline در متلببا حسن سعادتمند
مسیر آموزشی

شبکه عصبی نرون خطی تطبیقی Adaline در متلببا حسن سعادتمند

89,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.4/5
وضعیت قیمت: 89,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:پی استور4.6
  • مدرس:حسن سعادتمند4.7
  • زمان:1 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این بخش فیلم آموزش شبکه عصبی نرون خطی تطبیقی Adaline در متلب قرار داده شده است. شبکه‌ عصبی مصنوعی (Artificial Neural Networks – ANN) برای یادگیری ماشین، نمایش دانش و در انتها اعمال دانش به دست آمده در جهت بیش‌بینی پاسخ‌های خروجی از سیستم های پیچیده هستند.
دوره شبکه عصبی نرون خطی تطبیقی Adaline در متلببا حسن سعادتمند دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در پی استور توسط حسن سعادتمند مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 89,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره شبکه عصبی نرون خطی تطبیقی Adaline در متلببا حسن سعادتمند را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مدیریت و پشتیبانی

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی