اطلاعات دوره
آموزش ساخت سایت شخصی با ورد پرس
مسیر آموزشی

آموزش ساخت سایت شخصی با ورد پرس

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:پژمان تیموری0
  • زمان:5 ساعت و 23 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت سایت شخصی با ورد پرس دوره ی رایگان آموزش ساخت سایت وبلاگی یا شخصی با WordPressوردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا Content management system(cms) است،که در سال 2003 برای اولین بار ایجاد شد ودر ابتدا هدف از آن فقط مدیریت و انتشار مطالب در وبسایت های وبلاگی بود با توجه به اینکه سیستم به صورت متن باز و کاملا رایگان ارائه شد به سرعت توانست پیشرفت کند تا اینکه امروزه معروف ترین و پرکاربرد ترین ابزار ساخت وبسایت و مدیریت آن می باشد.هدف اصلی از این سیستم انتشار محتوا در بستر اینترنت بدون نیاز به داشتن دانش کد نویسی است که همین موضوع هم یکی از دلایل محبوبیت و پیشرفت سریع این سامانه بوده است.در این دروه ی آموزشی ما قصد داریم تا از ابتدا و بدون داشتن هیچ پیش زمینه ی برنامه نویسی شروع به یادگیری وردپرس کنیم،این دوره کاملا به صورت پروژه محور خواهد بود.به طورس که شما در انتها قادر خواهید بود که یک وبسایت شخصی را از ابتدا تا انتها بدون استفاده از دموهای آماده ایجاد،مدیریت و کنترل کنید.این دوره پیش نیازی نیز به برای دوره های بعدی خواهد بود که شامل ساخت یک وبسایت خبری و یک وبسایت فروشگاهی به طور کامل خواهد بود.  
دوره آموزش ساخت سایت شخصی با ورد پرس دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 23 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط پژمان تیموری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت سایت شخصی با ورد پرس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی