اطلاعات دوره
آموزش سبک شناسی در ارتباط بصری
مسیر آموزشی

آموزش سبک شناسی در ارتباط بصری

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر سارا نوری3.8
  • زمان:2 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

برقراری ارتباط و انتقال پیام، هسته مرکزی فعالیت‌های روابـط انسان را تشـکیل می‌دهد. انسان‌ها باید به خوبی عناصر بصری و نحوه تاثیرگذاری بر مخاطب و امکانات ارتباطی موجود در جامعه را بشناسند، نسبت بــه کاربردهای آن آگاهی کامل داشته باشند و آن را در فعالیت ارتباطی خـود بـه عنـوان محور اصلی در نظر بگیرند. به نظر می‌رسد لزوم شناخت عناصر بصری و بررسی آثار هنرمندان سبک‌های پیشین، راهبردی مناسب در پیشبرد ارتباط بصری داشته باشد، لذا دانش و به کارگیری عناصر بصری که بر اساس مغز انسان شناسایی شده است، تاثیری مطلوب بر جذب مخاطب دارد.
دوره آموزش سبک شناسی در ارتباط بصری دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سارا نوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سبک شناسی در ارتباط بصری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

پیمان

واسه ی خودم من این آموزش رو تهیه کردم و اطلاعات من رو بالا برد.

حميده

با اینکه عجله داشتم، ولی بازم تیکه تیکه دیدم، خیلی گویا نبود، یعنی دیگه من توقعم از فرادرس بیشتر شده

مرتضی

چند جلسه رو مشاهده کردم، تدریس خوب بود، مفاهیم سطحش خوبی داشت و کاربردی بود.

احمدى

عالی بود ممنون بهش نیاز داشتم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی