اطلاعات دوره
آموزش خلاقیت و ایده پردازی در هنر
مسیر آموزشی

آموزش خلاقیت و ایده پردازی در هنر

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.5/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر3.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر سارا نوری3.8
  • زمان:9 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شناخت نظریه‌های فرایند و روش‌های ایده‌پردازی، خلاقیت و نحوه عملکرد آن‌ها برای ایده‌پردازی خلاقیت، یکی از خصیصه‌های بسیار مهم در دنیای امروز پر از هیاهوی انسان‌ها است. خلاقیت سبب می‌شود اثر یا کالا از میان طیف رنگارنگی که مقابل چشمان انسان‌ها رژه می‌رود خودنمایی کند تا مخاطب خود را جلب کند. در این دنیای رقابتی خلاقیت تنها عامل موفقیت و ربودن چشمان مخاطب است. به نظر می‌رسد نوآوری و خلاقیت در همه امور، چه کوچک و چه بزرگ راهبردی مناسب برای مانایی است و لذا دانش و به‌کارگیری مهارت خلاقیت در خلق اثر یا کالا که بر اساس نظریه‌های رویکردها و دیدگاه‌های اولیه شناسایی شده است، تاثیری مطلوب بر پرورش خلاقیت برای جذب مخاطب دارد. با توجه به اهمیتی که پرورش خلاقیت در اثر یا محصول دارد، پرورش خلاقیت باید یکی از ارکان اصلی آموزشی باشد.
دوره آموزش خلاقیت و ایده پردازی در هنر دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سارا نوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش خلاقیت و ایده پردازی در هنر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهشید

فکر میکردم بهتر باشه ولی تئوری زیاد داشت دلم می خواست کاربردی تر باشه.

مریم

مدرس بیان خوبی داشتند، با اینکه آشنایی قبلی نداشتم این آموزش مقدماتی خیلی کاربردی بود.

صبا

واسه آشنایی خیلی خوب بود، هزینه ها خیلی مقرون به صرفه ممنون از فرادرس

راضیه

من رشته ام طراحی لباسه، برای اینکه توضیحات و یادگیریم کامل بشه این آموزش رو تهیه کردم که واقعا به دردم خورد و تونستم به دانشجوهام به صورت کامل تدریس می کنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی