اطلاعات دوره
آموزش رایگان کتابخانه pandas در پایتون
مسیر آموزشی

آموزش رایگان کتابخانه pandas در پایتون

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:قائم تقی پور0
  • زمان:3 ساعت و 45 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان کتابخانه pandas در پایتون «پانداس» (Pandas)، یک کتابخانه  متن‌باز  (Open Source) که کارایی بالا، ساختاری با قابلیت استفاده آسان و ابزارهای تحلیل داده برای برنامه نویسی پایتون را فراهم می‌کند. پانداس یک کتابخانه قدرتمند برای تحلیل و پردازش داده‌ها است. امروزه از pandas به طور گسترده در مباحث علم داده(data science) ، یادگیری ماشین(machine learning) و یادگیری عمیق(deep learning)  استفاده می شود. عمده کاربران pandas ، دانشمندان علم داده و تحلیل گران اقتصادی مانند تحلیل گران بورس هستند.این آموزش نیازمند آشنایی با مفاهیم اولیه ی برنامه نویسی پایتون است.
دوره آموزش رایگان کتابخانه pandas در پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط قائم تقی پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان کتابخانه pandas در پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کاوه صالحیان

با سلام چرا کتابخانه pandas-datareader و yfinance کار نمیکنه

قائم تقی پور (مدرس)

سلام کتابخانه yfinance مشکلی نداره، اما کتابخانه pandas_datareader بعد از تغییراتی که در داده های سایت یاهو فایننس ایجاد شد دچار مشکل شده و هنوز رفع نشده. برای دریافت داده های مالی از yfinance استفاده کنید.

2263msk

دوستان عزیز و گرامی بنده فقط از دو مجموعه آموزشی numpy - و pandas استفاده کردم ، بسیار تدریس عالی و شیوا بود . می خواستم از این طریق تشکر و قدردانی خودم را اعلام کنم و آرزوی سربلندی و موفقیت هر بیشتر برای شما رو دارم

2022sahar

این دوره رایگان برای کسی که تازه شروع به یادگیری کتابخانه pandas کرده و از صفر میخواد یاد بگیره خیلی دوره مفیدیه ولی اگه کسی کلیات این کتابخانه رو بلده و دنبال یادگیری مباحث پیشرفتش هست دنبال خرید دوره پیشرفته هم باشه دوره رایگان به دردش نمیخوره خیلی ممنون از مدرس این دوره

diar ghobadi

حقیقتا نمیشه گفت ارزش دیدن نداره ولی خب کاش حداقل اون قسمتای تایپ و.. سریعتر میشد و دیدم که کلا چند قسمت نبود و یا فایل خراب بود بازم ممنون کسی مجبور نیست رایگان درس بده و بزرگی کردین

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی