اطلاعات دوره
آموزش Concurrency در زبان Go
مسیر آموزشی

آموزش Concurrency در زبان Go

150,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 150,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد قاری0
  • زمان:4 ساعت و 14 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Concurrency در زبان Go با قدرتمند شدن پردازنده ها و افزایش واحد های پردازشی آنها ،برنامه نویس ها به این فکر افتادند که می توانند از افزایش هسته های پردازنده ها برای بیشتر شدن سرعت و کارایی برنامه های خود استفاده کنند و بسیاری از عملیات های برنامه  حود را به صورت موازی در واحد های مستقل از هم  پردازش کنند . پس یکی از مواردی که در هر زبان برنامه نویسی مورد توجه برنامه نویسان هست ، مبحث Concurrency است .  تا   مدیریت درست اجرای برنامه بصورت موازی را دردست داشته باشند.Concurrency )هم زمانی )  یکی از موارد بسیار مهم در یادگیری زبان Go است ، که باعث می شود برنامه ایجاد شده با این زبان بسیار قدرتمند و سریع باشد  .زبان گو به  Concurrency به شکل ویژه ای پرداخته تا برنامه نویسان بتوانند براحتی از این قابلیت برای قدرتمند شدن برنامه های خود استفاده کنند.برای آشنایی بیشتر ، پیشنهاد میکنم ویدئو معرفی دوره را مشاهده فرمایید.گام بعدی دوره : آموزش Api نویسی در Golang
دوره آموزش Concurrency در زبان Go دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد قاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 150,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Concurrency در زبان Go را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Go سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Go در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سجاد

سلام مهندس یه دوره جدید برای go استارت بزن ما توی ایران چشم فقط به شماست

HamidRezaNiakan

سلام آیا آموزش جدید در زمینه go برگزار نمیکنید؟

محمد قاری (مدرس)

سلام خدمت شما سرم بسیار شلوغ هست و فعلا دو دوره در حال برگزاری دارم Mongo , Oracle که به هیچ عنوان نمیتوانم دوره جدیدی فعلا شروع کنم. ولی اگر وقت کنم حتما یه دوره جدید برای Golang شروع میکنم

peca2

سلام استاد این دوره کلا چند قسمتش باقی مونده؟ و اینکه کی دوره تکمیل میشه ممنون

محمد قاری (مدرس)

سلام دوست من سرفصل های این دوره تقریبا تمام شده ولی این دوره را پایان نزدم براش تا موارد بیشتری که شاید برای دوستان مورد نیاز بود رو هم اضافه کنم .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی