اطلاعات دوره
آموزش امنیت سمت سرور در Node.js
مسیر آموزشی

آموزش امنیت سمت سرور در Node.js

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مدرس تاپ‌لرن0
  • زمان:5 ساعت و 45 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش امنیت سمت سرور در Node.js در سال گذشته، جاوا اسکربپت به عنوان محبوب ترین تکنولوژی برنامه نویسی و Node.js به عنوان مشهورترین ابزار در جهان شناخته شد. [Ref: Stackoverflow] همین موضوع، باعث هجوم برنامه نویسان جهت یادگیری این فنّاوری شده است و از سوی دیگر، به دلیل شهرت فوق العاده این تکنولوژی روش های بیشتری توسّط هکر ها و مهاجمان برای نفوذ و آسیب رسانی به صفحات وب یا وب اپلیکیشن های Node.js در حال ابداع است. یادگیری و تسلّط حرفه ای روی یک ابزار برای ورود به بازار کار، بدون توجّه به وجه امنیت آن، کاملاً بی معنی است و در صورت عدم اطّلاع از آسیب پذیری های امنیتی و نادیده گرفتن بُعد امنیت در تکنولوژی مورد نظر، نتایج ناگوار و خسارت های جبران ناپذیری به سرمایه گذاری ها خواهد زد. در این دوره آموزشی علاوه بر آشنایی با حفره ها و آسیب پذیری ها امنیتی در وب اپلیکیشن های Node.js، به طور کامل با مسدود کردن راه های نفوذ مهاجمان آشنا خواهیم شد؛ از ابتدایی ترین لحظات ارسال درخواست از کلاینت، تا قرار گیری اطّلاعات در پایگاه داده از نظر امنیتی مورد بررسی و بهبود قرار خواهند گرفت. تنها پیش نیاز این دوره، آشنایی با Node.js است.پس از اتمام این دوره آموزشی، علاوه بر محتوای ارائه شده در این دوره، مطالب جدیدی به آن اضافه خواهند شد و در بازه های زمانی مختلف به روزرسانی می شوند. 
دوره آموزش امنیت سمت سرور در Node.js دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 45 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مدرس تاپ‌لرن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش امنیت سمت سرور در Node.js را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی .

سلام برای سال جدید تخفیف برای این دوره نمیزارید ؟

نوید عباپور

درود بر شما بله، تخفیفات سال جدید برای اکثر دوره‌های آموزشی تاپ‌لرن از جمله همین دوره اعمال شدن.

مهدی .

این دوره هیچ اپدیتی نداره ؟ مطالبش کمه من قصد خرید دوره رو دارم

نوید عباپور

درود فعلاً برنامه ای برای به روزرسانی مطالب نداریم ولی درآینده حتماً سعی می کنیم بهبودهای بیشتری به دوره بدیم. سپاس بابت اظهار نظرتون

Simin Salari

با سلام در هنگام احراز هویت در هنگام ورود به سایت با jwt یک توکن می سازیم و اون تو هدر برای کاربر می فرستیم و کاربر با استفاده از اون توکن در درخواست های بعد احراز هویت میشه. اگر شنونده ای به هدر دسترسی پیدا کنه می تونه از اون توکن استفاده کنه. سوال من این که ایا به این مبحث و روش مقابله باهاش تو دوره پرداخته شده یا نه؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی