اطلاعات دوره
آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – مقدماتی

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:منوچهر بابایی4.5
  • زمان:20 ساعت و 28 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

معماری کامپیوتر یکی از دروس جذاب و جالب توجه در دوره کارشناسی رشته های علوم کامپیوتر (مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات) و مهندسی الکترونیک می باشد. در این آموزش مباحث سخت افزار و مدارهای منطقی با ریز معماری و مباحث حافظه و پردازنده ترکیب شده و در پایان، یک کامپیوتر کوچک را معرفی می کند، به همین خاطر این درس در نوع خود بی نظیر و مهم و دارای تنوع می باشد. آنچه که در این آموزش ما بر آن تاکید داریم مفاهیم پایه ای و همچنین کلیدی و مهم در آزمون های سراسری و پایانی می باشد، به علاوه این که با حل مسائل متنوع سعی بر تکمیل و تحکیم مطالب و سرفصل های مورد توجه طراحان را داریم، به طوری که در پایان، مخاطب بتواند بر مسائل متنوع در این حوزه تسلط پیدا کند.
دوره آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 20 ساعت و 28 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منوچهر بابایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

تارا

یکی از سرفصل هاش با کتاب مغایرت داشت ولی تمام نیاز دانشجو رو پوشش میداد.

محمد حسین

من خودم دانشجوی کامپیوتر هستم، آموزش سطح بالایی داشت از پایه درس داده میشه و با اینکه مقدماتی بود تا سطح پیشرفته رو پوشش میداد.

غزل

من با این آموزش معماری کامپیوتر رو کامل یاد گرفتم. خیلی از این آموزش راضی بودم.

علی

با سلام. ایشان به مطالب مسلط هستند اما به تدریس خیر. آموزش کاملا غیر کاربردی است.

رضا

توضیحات خیلی واضح نیست متاسفانه. بازم متشکرم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی