اطلاعات دوره
آموزش پیشرفته ساختمان داده به همراه حل سوالات کنکور ارشد و دکتری
مسیر آموزشی

آموزش پیشرفته ساختمان داده به همراه حل سوالات کنکور ارشد و دکتری

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

بعد از یادگیری مفاهیم اولیه ساختمان داده ها، مانند: آرایه، صف، پشته، درخت و گراف و جدول درهم ساز، لازم است مفاهیم پیشرفته تری مانند: درخت بی، درخت دو جمله ای، هیپ دو جمله ای و ... را یاد بگیرید تا بتوانید از این ساختمان داده ها در جای مناسب استفاده کنید. آشنایی کامل با ساختمان داده ها موجب می شود که بهترین ساختمان داده را برای عمل مورد نظر انتخاب کنید، انتخاب ساختمان داده مناسب باعث کاهش زمان اجرا خواهد شد.
دوره آموزش پیشرفته ساختمان داده به همراه حل سوالات کنکور ارشد و دکتری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 58 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پیشرفته ساختمان داده به همراه حل سوالات کنکور ارشد و دکتری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

فرشید شیرافکن

سلام. در پاسخ به مخاطب گرامی مهسا خانم. سه آموزش زیر برای آمادگی در درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم ، جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد لازم است: 1- آموزش ساختمان داده همراه با پیاده سازی در سی پلاس پلاس 2- آموزش ساختمان داده پیشرفته 3- آموزش طراحی الگوریتم

فرشید شیرافکن

سلام. در پاسخ به مخاطبین گرامی: آموزش هایی از من که برای آزمون استخدامی مناسب هستند عبارتند از : 1- برنامه نویسی ++c 2- پیشرفته C++‎ (شی گرایی در سی پلاس پلاس) 3 -ساختمان داده ها همراه با پیاده سازی در سی پلاس پلاس 4- طراحی الگوریتم 5 - ریاضی پایه 6- ریاضی یک و چند آموزش دیگر

مهسا

سلام. من میخوام هم آموزش ساختمان داده و پیاده سازی با سی و سی پلاس پلاس و هم این آموزش و تهیه کنم. و از کتابی هم استفاده نکردم. به نظر شما با دیدن این دو فیلم من می تونم تست کنکور ساختمان داده ارشد مهندسی کامپیوتر ۱۴۰۰ جواب بدم؟؟۱۴۰۰ تنها سالی که وقت برای آزمون دادن دارم و خیلی خیلی برام مهمه یا اگر کتابی مد نظرتون هست ممنون می شم بهم معرفی کنید. استرس منابع برای من از خود کنکور وحشتناک ترِ.ممنون می شم راهنماییم کنید استاد.

فاطمه

مدرس خیلی مسلط هستند، توضیحات به صورت جزئی بیان شده، محتوا قدم به قدم توضیح داده شده.

سياوش

همه آموزش های ايشان واقعا فوق العاده هستند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی