اطلاعات دوره
آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – پیشرفته

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:9 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:منوچهر بابایی4.5
  • زمان:13 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با توجه به پیشرفت معماری سیستم های کامپیوتری و پدیدار شدن کامپیوترهای مدرن در عصر حاضر، همچنین افزایش سرعت پردازنده ها و ظرفیت DRAM در هر سال و پیشرفت الگوریتم ها در حوزه های مختلف و قابلیت موازی سازی برنامه ها در ساختارهای برنامه نویسی (به خصوص زبان های برنامه نویسی کند از نظر ترجمه) لازم است که مواردی مانند استفاده از چندین ساختار پردازنده در یک سیستم عملیاتی با توپولوژی های (Topologies) مختلف، مورد بررسی قرار گیرد. موضوع دیگر، چگونگی استفاده از موازات و خط لوله در پردازنده ها که به نوعی، فناوری پردازنده های جدید را به طور کامل در اختیار برنامه های ما قرار می دهد و باعث تسریع در اجرای کدها می شود. بحث بعدی، استفاده بهینه از حافظه و همچنین ایجاد موازنه بین پهنای باند حافظه و پردازنده های مختلف، برای کاهش تاخیر زیاد در حافظه اصلی و جبران فاصله سرعت بین حافظه اصلی و حافظه نهان و پردازنده که از تکنیک برگ برگ سازی حافظه استفاده می شود، است.
دوره آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منوچهر بابایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش معماری کامپیوتر با رویکرد حل مساله – پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سیاوش

آموزش خیلی خوب و کمک کننده بود.

شهاب

اینکه مسئله محور هست، خیلی خوبه، یه سری مثال حل کرد و مطلب رو خوب جا انداخت.

امیر

خوب بود و هر آنچه نیاز بود را از این اموزش یاد گرفتم.

سیدرضا

آموزش خوب بود و 90 درصد نیازهای منو برآورده کرد

ریحانه

آموزش خوب و قابل فهم بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی