اطلاعات دوره
آموزش پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری
مسیر آموزشی

آموزش پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

با پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری می توان میزان خلاقیت خود را کشف کرد و به توسعه آن پرداخت. این فرادرس در تلاش است تا مخاطبین را با مفاهیم مربوط به خلاقیت، نوآوری و روند درست ایده پردازی آشنا کند. این مهارت برای کلیه افراد مفید بوده و هر فرد در هر بخشی که فعالیت می کند می تواند با فراگیری مطالب عنوان شده، راهی جدید را در فرایند انجام وظایف خود ایجاد نماید و با خلاقیت بیشتر و به کارگیری استعداد خود در زمینه توانایی، موفق تر از گذشته عمل نماید.
دوره آموزش پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 14 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر آرش کتابفروش بدری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پرورش خلاقیت، ایده پردازی و نوآوری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سینا

خوب بود کلیات خوبی رو گفتن کاش مثال هایی از انسان های بزرگتر هم میزدند.

پارسا

مطالب خوب و کافی در آموزش بیان شده بود نکاتشم قابل توجه و خوب بود.

سویل

من خیلی روی دانش خودم تمرکز می کنم. تو پیج اینستا هم فرادرس رو دنبال می کنم و این آموزش مهم بود نکته هاش برای من.

محمد

برای خواهرم گرفته بودم و یادمه میگفت pdf هاش مناسب بود.

یاسمین

مطالبش خوب بود ولی یک سریش عملی نبود در حد تئوری بود.ولی در کل آموزش خوبی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی