اطلاعات دوره
آموزش طراحی ارزش پیشنهادی در مدل کسب و کار
مسیر آموزشی

آموزش طراحی ارزش پیشنهادی در مدل کسب و کار

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد مرادی4.2
  • زمان:4 ساعت و 7 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ارزش پیشنهادی از محوری ترین اجزای سازنده یک مدل کسب و کار محسوب می شود که بیانگر محصولات و خدماتی است که برای یک بخش خاص از مشتریان، خلق ارزش می نماید. در واقع، ارزش پیشنهادی دلیلی برای ترجیح یک شرکت به سایر شرکت ها توسط مشتریان است. به عبارت دیگر، ارزش پیشنهادی در مدل کسب و کار، مجموعه ای از منافع است که شرکت به مشتریان پیشنهاد می دهد. عدم آگاهی کامل از ارزش پیشنهادی و تفاوت آن با ویژگی محصول، منجر به تولید محصولی می شود که منطبق بر نیازهای مشتری نبوده و متعاقبا مورد استقبال نیز قرار نخواهد گرفت و این موضوع تا حد زیادی منجر به هدر رفت منابع یک کسب و کار می شود که اهمیت یک ارزش پیشنهادی مناسب را مورد تاکید قرار می دهد.
دوره آموزش طراحی ارزش پیشنهادی در مدل کسب و کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 7 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد مرادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی ارزش پیشنهادی در مدل کسب و کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رشته جامعه شناسی سراسر اینترنت را در صفحه رشته جامعه شناسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهدی

فوق العاده عالی بود، استادی که تدریس میکردند مسلط بودند و بیان خوبی هم داشتند، بنده الان به صورت تخصصی روی مدل های کسب و کار دارم کار میکنم و برای همین از این آموزش ها استفاده می کنم.

سارا

به عنوان اولین کسی که نظر ثبت میکنه باید بگم، یکی از فوق العاده ترین آموزش هایی بود که از فرادرس گرفتم. بسیار جامع کاربردی با مثال های ملموس و اشارات خوبی که برای سرچ بیشتر میکنه مدرس. پیشنهاد میکنم این آموزش مفید رو اگر در حوزه های زیر فعالیت میکنین حتما دریافت کنین و لذت ببرین مدیریت. بازاریابی. کسب و کار. کارافرینی. استارتاپ. فروش. ارتباط با مشتریان. دیجیتال مارکتینگ. تولید محتوا. تحقیق و توسعه و... ممنون از مدرس عزیز و فرادرس پیش رو

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی