اطلاعات دوره
آموزش عملی فلاتر و دارت
مسیر آموزشی

آموزش عملی فلاتر و دارت

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش عملی فلاتر و دارت در این دوره ما قراره فلاتر و دارت رو باهم یاد بگیریم و پروژه عملی ساخت برنامه کویز یا امتحان رو همراه با دوره پیش ببریم. این دوره هیچ پیش نیازی نداره و شما می تونید بدون هر گونه دانش برنامه نویسی داخلش شرکت کنید. طول دوره حدودا 6 ساعت هست و امیدوارم که بتونید نهایت استفاده رو از اطلاعات ارائه شده داخل دوره آموزشی ما ببرید. پیش نیاز : ندارد 
دوره آموزش عملی فلاتر و دارت دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امیرسجاد حسین پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش عملی فلاتر و دارت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی